Първи сблъсък с близуу :)))

Първи сблъсък с близуу :)))

Мнениеот LSFC » 03 Авг 2011, 17:54

Здравейте,

Искам да ви споделя първия си сблъсък с близуу.
Значи, включиха ме преди около 2 седмици, пакет 130 канала, заедно с всички ХД канали. Купих си HDMI кабел както ме посъветваха някои съфорумци тук и всичко беше супер - картина, сигнал...
Днес по едно време разбрах от жена ми, че освен първите 7 канала, други няма. Звъннала и й казали, че трябва да се подпише договор и да се заплати първата сметка, като задължително това трябва да се случи в техен офис (аз се бях регистрирал в ерау). Както и да е, отивам аз в офиса им, продиктувах си чинно необходимата информация и излезе проблемът. Нямало ме било в тяхната база, трябвало да отида в офиса им на НДК, там ме имало. ОК, не ми е много удобно, но ще отида какво да правя. Да ама не, следващото изречение, което чух беше "Ооо ама той днес не работи". Преглътнах факта, че тази вечер няма да гледам каквото ми душа сака и че утре ще се разхождам до НДК. Викам и ОК, давай да подписвам договора. Попълни всичко тя, ударих един подпис, при което тя ми казва "Нали знаете, че първите 2 месеца са ви безплатни?" :o :o
Викам, хубаво де, за чий тогава трябва да се разхождам до НДК, какво да плащам там? :D
Млъкна и ме погледна като гръмната, след което изцеди "съжалявам, нищо не мога да направя".
Взех си договора, прибрах се и звъннах на телефона за връзка. Издекламирах си проблема и ми казаха, че до 20мин ще ми възстановят каналите.
Чакам с нетърпение и се надявам наистина това да се случи.
LSFC

Град: София
Бивша мрежа: Не знам
Цифров приемник: Друг

Re: Първи сблъсък с близуу :)))

Мнениеот criminall » 03 Авг 2011, 20:32

И що стана?
Аватар
criminall

Бивша мрежа: Евроком

Мнениеот LSFC » 03 Авг 2011, 22:07

criminall написа:И що стана?

Както и предполагах, 20-те минути станаха 24 часа :x
LSFC

Мнениеот kingkong » 04 Авг 2011, 12:49

Не разбрах,защо си чакал 2 седмици за да подпишеш договора (според мен малко си се опитал да се правиш на хитрец)ако беше подписал на втория ден ,положението в което си сега нямаше да се случи(поне така мисля)

"Мнениеот LSFC » 11 Юли 2011, 13:01
От днес и аз съм в кюпа. Не знам какво е положението, защото не си бях в къщи, но гледам жената се кефи нещо... :)"

П.П Като гледам са повече от две седмици
Аватар
kingkong

Бивша мрежа: Евроком
Цифров приемник: CA модул
Модел/вид: Conax Smit

Мнениеот LSFC » 05 Авг 2011, 21:53

Веднага след като ми пуснаха сигнал се регистрирах в ерау, но там сметка не постъпи. Колкото до договора, мислих, че жена ми е подписала още при пускането...
Няма какво да се хитрее тук, така или иначе няма как да гледам безплатно ;)
LSFC

Назад към Цифрова Телевизия